Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogród

Ogród

Produkty od 141 do 160 z 1196

Grill gazowy Spring 350

 Grill gazowy Spring 350

Niezawodny i prosty w obsłudze grill gazowy Spring marki Barbecook. Grill został wyposażony w pełni bezpieczny,elektroniczny system rozpalania oraz 3 wykonane ze stali nierdzewnej palniki o mocy 11.4 kW oraz palnik boczny do podgrzewania sosów, dzięki któremu grill serii Spring 350 staje się prawdziwą kuchnią ogrodową. Grill Gazowy Spring 350 posiada trójdzielny żeliwny ruszt, którego jedną część stanowi dwustronna żeliwna płyta, oraz uchylną szufladę na akcesoria. Dane Techniczne: - Wymiary grilla: 133 x 57 x 115 cm - Wymiary rusztu: 63 x 43 cm w tym 2 x (21x43) cm ruszt żeliwny + 1 x (21x43) cm dwustronna płyta żeliwna - Palniki główne: 3 palniki stal nierdzewna (Moc 11,4 kW) - Palnik boczny: 1 (moc 2,3 kW) - Ruszt żeliwny dzielony, płyta żeliwna - Ruszt do podgrzewania – stal chromowana - Szufladka na akcesoria więcej »
Dodano: 2016-10-04
BarbecookCena: 1579 zł

Grill węglowy Edson Barbecook grill beczka

Grill węglowy Edson Barbecook grill beczka

Kto powiedział, że beczki mogą być używane tylko do przechowywania piwa i ropy. Grill Edson to innowacyjny grill węglowy w formie beczki. Duża powierzchnia grillowania, dzięki rusztowi o średnicy 47,5 cm pozwala przygotować dania dla kliku osób jednocześnie. Grill ma wbudowany pojemnik na popiół i palenisko z wysokiej jakości emaliowanej stali. Możliwość ustawienia rusztu na dwóch poziomach, pozwala na ustalenie optymalnej temperatury dla grillowanych potraw. Grill Edson można przeistoczyć w praktyczny stolik, dzięki zastosowaniu metalowej pokrywy. Specyfikacja techniczna -Wysokość 90 cm -Średnica grilla 59cm -Średnica rusztu 47 ,5 cm -Ruszt : chromowany -Palenisko emaliowane -Pojemnik na popiół więcej »
Dodano: 2016-10-04
BarbecookCena: 1090 zł

Narzędzia ogrodnicze

 Narzędzia ogrodnicze

W ofercie posiadamy profesjonalne narzędzia ogrodnicze oraz artykuły do systemów nawodnienia (węże, złączki, zraszacze). Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego! więcej »
Dodano: 2016-09-28
Brak danych

Środki ochrony roślin

 Środki ochrony roślin

W ofercie posiadamy środki ochrony roślin do potrzymania ich w zdrowiu do zbiorów oraz środki chwastobójcze. Proponujemy także liczne nawozy i oborniki. więcej »
Dodano: 2016-09-28
Brak danych

Drzewa i krzewy ozdobne

 Drzewa i krzewy ozdobne

Polecamy sprawdzone w polskim klimacie odmiany drzew i krzewów ozdobnych, sadzonki kwiatów (rabatowych i balkonowych), pnączy, nasiona traw i kwiatów, czy też cebulki kwiatowe. Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego PETRA w Pruszczu Gdańskim. więcej »
Dodano: 2016-09-28
Brak danych

Lampa grzewcza ogrodowa składana Hendi H272701

 Lampa grzewcza ogrodowa składana Hendi H272701

Lampa grzewcza na gaz składana Lampa grzewcza na gaz sprawdzi się podczas wieczornych imprez plenerowych czy w ogródkach restauracyjnych, gdzie z pewnością umili gościom posiłek. Lampa posiada w podstawie dwa koła dla łatwiejszego transportu oraz uchwyt do mocowania w podłożu. Zasilana jest gazem propan-butan (zużycie gazu 1048 g/h). Wysokość lampy można regulować w zakresie 1,6 - 2,2 m. Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Lampa grzewcza na gaz Nr katalogowy: H272701 Zasilanie: gaz propan-butan Wymiary (ŚrxW) 700x1600-2200 mm Wykonanie: Stal nierdzewna Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-08-25
HENDICena: 990 zł

Ogrodowa lampa grzewcza grzejnik ogrodowy na gaz Hendi H272602

 Ogrodowa lampa grzewcza grzejnik ogrodowy na gaz Hendi H272602

Lampa grzewcza na gaz Lampa grzewcza na gaz sprawdzi się podczas wieczornych imprez plenerowych czy w ogródkach restauracyjnych, gdzie z pewnością umili gościom posiłek. Lampa posiada w podstawie dwa koła dla łatwiejszego transportu oraz uchwyt do mocowania w podłożu. Zasilana jest gazem propan-butan (zużycie gazu 1048 g/h). Specyfikacja urządzenia: Nazwa: Lampa grzewcza na gaz Nr katalogowy: H272602 Zasilanie: gaz propan-butan Wymiary (ŚrxW) 700x2200 mm Wykonanie: Stal nierdzewna Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa W ofercie mamy także wiele innych sprzętów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2016-08-25
HENDICena: 990 zł

Wynajmę walec ogrodowy 30l

 Wynajmę walec ogrodowy 30l

Walec ogrodowy do trawy 30l Walec przeznaczony jest do wałkowania zarówno nowych jak i starych trawników. Niezbędny przy zakładaniu nowego trawnika sianego, z rolki, oraz jako zabieg pielęgnacyjny na już istniejącym. Rączki połączone są kątownikiem, który wzmacnia konstrukcję i służy dodatkowo do zgarniania oblepiającej się ziemi z walca. W zestawie znajduje się 5 pierścieni kolców, które po założeniu na walec posłużą do aeracji gleby. Walec napełniamy wodą lub w celu uzyskania jeszcze większego ciężaru - piaskiem Cena: 4 h - 10 zł netto. Doba - 20 zł netto Weekend - 35 zł netto więcej »
Dodano: 2016-08-24
WalecCena: 10 zł

Opryskiwacz plecakowy 18l SG 71

 Opryskiwacz plecakowy  18l SG 71

Opryskiwacz plecakowy STIHL SG 71 profesjonalny 18l Opryskiwacz plecakowy do profesjonalnych zastosowań. Najwyższy komfort pracy, montaż dźwigni pompy po lewej lub prawej stronie, regulacja długości i szerokości. Wysokiej jakości pasy i komfortowa, profilowana płyta. Ergonomiczny zawór wyłączający z manometrem. Cena: 4 h - 15 zł netto. Doba - 30 zł netto Weekend - 49 zł netto Dane techniczne Ciężar kg 5 Pojemność zbiornika l 18 więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 15 zł

Wynajem Drabin wielofunkcyjnych KRAUSE 3x11

 Wynajem Drabin wielofunkcyjnych KRAUSE 3x11

Oferujemy wynajem: Drabina wielofunkcyjna KRAUSE 3x11 7,3 m 4 h - 15 zł netto. Doba - 30zł netto Weekend - 40 zł netto http://www.drabiny-krause.dmn.pl/typ/drabiny-aluminiowe/drabiny-czesciowe-uniwersalne/drabina-czesciowa-corda-ilosc-szczebli-3x11,253,385,5315 więcej »
Dodano: 2016-08-24
KrauseCena: 15 zł

Wynajmę rozsiewacz nawozów Scotts Builder

 Wynajmę rozsiewacz nawozów Scotts Builder

Profesjonalny rozsiewacz/siewnik do nawozów oraz nasion traw SCOTTS Rozsiewacz jest idealny do: trawy nawożenia rozsypywania soli lub piasku Rozsiewacz posiada regulację intensywności nawożenia lub siania oraz jedyną w swoim rodzaju przesłonę, która pozwoli na ograniczenie rozsiewu na niepożądane miejsca (chodniki, rabaty itp.) Cena: 4 h - 10 zł netto. Doba - 20 zł netto Weekend - 30 zł netto więcej »
Dodano: 2016-08-24
ScottsCena: 10 zł

Wynajem siewnika do trawy Gardena 800

 Wynajem siewnika do trawy Gardena 800

Praktyczny kolorowy znacznik torów wysiewu pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć nadmiernego rozsiewu, zapobiegając wielokrotnemu wysypywaniu materiału w tym samym miejscu. W komplecie dwa pojemniki po 0,5 l oraz opakowanie białego proszku do oznaczania torów wysiewu. Barwnik jest nieszkodliwy dla środowiska i rozpuszcza się podczas deszczu. Płynne prowadzenie siewnika umożliwia napęd na dwa koła. -Niezwykle praktyczna jest funkcja biegu jałowego kół, która sprawia, że siewnik rozsiewa tylko wtedy, gdy jest pchany. Przy ciągnięciu siewnika nic się nie wysypuje. -Siewnik można napełnić materiałem o różnej wielkości, np. nawozem, nasionami, wapnem, piaskiem, żwirem czy solą. Siewnik jest przeznaczony do całorocznego użytku. Ilość nawozu lub nasion można wyregulować za pomocą tabeli dozowania. Ułatwia to stosowanie zawsze właściwej dawki. Mocny uchwyt aluminiowy w kształcie litery T pozwala łatwo prowadzić siewnik jedną lub dwiema rękami. Wygodna dźwignia dozownika z funkcją włączania i wyłączania znajduje się na uchwycie, co ułatwia jej stosowanie. Pojemnik siewnika jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a koła gwarantują dobrą przyczepność na każdej powierzchni i w każdym zastosowaniu. Jego czyszczenie jest proste. Siewnik można łatwo czyścić pod strumieniem wody. Zawsze właściwe dozowanie: Funkcja „biegu jałowego“ kół zapobiega niekontrolowanemu dozowaniu podczas pchania i ciągnięcia siewnika, co skutecznie zabezpiecza przed przenawożeniem. Walec o dużej elastyczności: Walec o dużej elastyczności gwarantuje wyjątkowo równomierne rozprowadzanie materiałów różnej wielkości. Na dostarczonej tabeli z informacjami o dozowaniu można sprawdzić właściwą dawkę. Łatwa obsługa:Na rączce znajduje się wyłącznik ułatwiający obsługę siewnika. Praktyczne oznaczanie kolorami: W razie potrzeby siewnik umożliwia oznaczanie już nawiezionych pasów ziemi kolorowym proszkiem, co zapobiega nadmiernemu rozsiewowi i wielokrotnemu wysypywaniu materiału w tym samym miejscu. Oszczędność czasu: Duża pojemność 20 l umożliwia ciągłą pracę i nawożenie lub obsiewanie dużych powierzchni za jednym razem. Maksymalna wydajność pracy: 800 m2 +/-20% Szerokość pracy: 0,53 m Pojemność: 20 lit więcej »
Dodano: 2016-08-24
GardenaCena: 15 zł

Wypożyczalnia świdra FISKARS 22 CM

 Wypożyczalnia świdra FISKARS 22 CM

Oferujemy wynajem długoterminowy, zadowalającą cenę ustalmy wspólnie. Świder FISKARS 22 cm Wysokiej jakości stal Wygodne rączki z tworzywa Średnica wiercenia 22 cm Maksymalna głębokość wiercenia: ok 1m Cena: 4 h - 5 zł netto. Doba - 15 zł netto Weekend - 25 zł netto więcej »
Dodano: 2016-08-24
FiskarsCena: 5 zł

Wynajem szlifierki taśmowej Bosch PBS 75 AE

 Wynajem szlifierki taśmowej Bosch PBS 75 AE

Szlifierka taśmowa Bosch PBS 75 AE - Zrób sam altanę, ławkę, piaskownicę oraz inne elementy architektury drewnianej w swoim ogrodzie! Bosch PBS 75 AE gwarantuje maksymalną wydajność szlifowania drewna, tworzyw sztucznych lub metalu. Nie ma konieczności ręcznego regulowania pozycji taśmy. Wyposażona została w system umożliwiający dostosowanie prędkości do obrabianego materiału. Sterowanie prędkością posuwu taśmy przy pomocy przycisku włącznika umożliwia szlifowanie delikatnych powierzchni. Cena: 4 h - 15 zł netto. Doba - 30 zł netto Weekend - 45zł netto Dane techniczne: • Moc: 750 W • Powierzchnia szlifowania: 75x165 mm • Max prędkość taśmy: 350 1/min • Masa: 3,4 kg • Długość taśmy: 533 mm • Szerokość taśmy: 75 mm więcej »
Dodano: 2016-08-24
BoschCena: 15 zł

wynajem grubościówki heblarki METABO DH 330

 wynajem grubościówki heblarki METABO DH 330

Grubościówka/heblarka METABO DH 330 (1800 W) - Zrób sam altanę, ławkę, piaskownicę oraz inne elementy architektury drewnianej w swoim ogrodzie! Lekka, idealna do prac mobilnych Łatwe ustawianie najczęściej używanych wysokości przelotowych dzięki ustalonym pozycjom Wydajny silnik szczotkowy zapewnia równomierne grubościowanie Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem: zapobiega niezamierzonemu włączeniu w przypadku zaniku zasilania Wygodna regulacja wysokości za pomocą korby Precyzyjna regulacja grubości umożliwia szybkie i dokładne struganie Blokada mechanizmu grubościówki zapobiega niezamierzonej zmianie ustawienia grubości strugania. Dokładna przekładnia zapewnia równomierny posuw obrabianego przedmiotu Duża powierzchnia odkładcza ułatwia obróbkę długich elementów https://www.youtube.com/watch?v=BoKodXTrmO4 Cena: 4 h - 45 zł netto. Doba - 90 zł netto Weekend - 130 zł netto DANE TECHNICZNE zasilanie - 230V moc silnika - 1800W max. wysokość materiału przy grubościowaniu - 152mm max. głębokość wręgu grubościowania i strugania - 3mm prędkość posuwu - 7 m/min liczba noży - 2 waga - 35kg wymiar stołu - 840x330 mm wymiar maszyny - 579x857x574 mm więcej »
Dodano: 2016-08-24
METABOCena: 45 zł

Wypożyczalnia myjki wysokociśnieniowej Stihl 135 bar RE 129 +

 Wypożyczalnia myjki wysokociśnieniowej Stihl 135 bar RE 129 +

Chcesz sprawić aby elementy wokół Twojego otoczenia, wróciły do dawnego blasku - wykorzystaj do tego myjkę wysokociśnieniowa STIHL RE 129+ Myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym 135 bar idealna do prac porządkowych wokól domu i w ogrodzie. Bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 9 m, dodatkowe akcesorium takie jak obrotowa szczotka myjąca - idealna do czyszczenia podjazdu i elewacji Cena: 4 h - 35 zł netto. Doba - 60 zł netto Weekend - 110 zł netto Dane techniczne Moc kW 2,3 Ciśnienie robocze bar 10-135 Maksymalne ciśnienie bar 1) 150 Ciężar kg 20 Maks. wydajność pompy l/h 500 Maks. temperatura wody zasilającej °C 60 Długość przewodu wysokociśnieniowego m więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 35 zł

Spalinowe Nożyce do żywopłotu HS 45

 Spalinowe Nożyce do żywopłotu HS 45

Oferujemy wynajem długoterminowy, zadowalającą cenę ustalmy wspólnie. Spalinowe Nożyce do żywopłotu STIHL HS 45 Cena: 4 h - 35 zł netto. Doba - 60 zł netto Weekend - 110 zł netto Nożyce wynajmowane są z mieszanką paliwową, rozliczną według zużycia. Wyjątkowo lekkie nożyce spalinowe, przeznaczone do pielęgnacji żywopłotów. Doskonale nadają się do trymowania żywopłotów i krzewów ozdobnych. Specjalna geometria noża zapewnia czyste i precyzyjne cięcia. Noże tnące produkowane są w szwajcarskiej fabryce firmy STIHL z prawdziwie szwajcarską precyzją. Dane techniczne Moc kW/KM 0,75/1 Pojemność skokowa cm³ 27,2 Ciężar kg 1) 5 Długość listwy tnącej cm 60 więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 35 zł

Wynajem dmuchawy Odkurzaca ogrodowego Stihl SH 56

 Wynajem dmuchawy Odkurzaca ogrodowego Stihl SH 56

Odkurzacz / dmuchawa do liści STIHL SH 56 Szybko oczyszcza teren z liści i ściętej trawy. Wyposażona w okrągłą dyszę, silnik 2-MIX, Cena: 4 h - 35 zł netto. Doba - 60 zł netto Weekend - 110 zł netto Dane techniczne Moc kW/KM 0,7/1,0 Pojemność skokowa cm³ 27,2 Ciężar kg 1) 4,1 Wartość drgań m/s² 2) 7,5 Maks. wydajność turbiny m³/h 3) 730 Maks. prędkość powietrza m/s 71 więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 35 zł

Piła spalinowa Stihl MS 291

 Piła spalinowa Stihl MS 291

Piła spalinowa STIHL MS 291 (mocna 3,8 KM) - Praca tym modelem, to czysta przyjemność - piła jest przeznaczona dla naprawdę większych gabarytów - nie jest to typowa gałęziówka, która może i poradzi sobie z dużymi średnicami ale to tak, jak przyjemność podróżowania Tico nad morze. Cena: 4 h - 50zł netto. Doba - 90 zł netto Weekend - 140zł netto Pilarka, wynajmowana jest z olejem oraz mieszanką paliwową, rozliczną według zużycia. Dane techniczne Moc kW/KM 2,8/3,8 Pojemność skokowa cm³ 55,5 Ciężar kg 1) 5,6 Poziom mocy akustycznej dB(A) 2) 116 Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2) 103 Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 3) 4,5/4,5 Podziałka piły łańcuchowej 3/8 " http://www.stihl.pl/Produkty-STIHL/Pilarki-%C5%82a%C5%84cuchowe/Pilarki-spalinowe-dla-rolnictwa-i-ogrodnictwa/21906-120/MS-291.aspx więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 50 zł

Wynajem kosy spalinowej Stihl FS 87

 Wynajem kosy spalinowej Stihl FS 87

Mechaniczna kosa spalinowa STIHL FS 87 (mocna) Solidna kosa mechaniczna wykorzystywana często do ciężkich prac. Uchwyt oburęczny do ergonomicznego wykaszania dużych powierzchni. Pracuje na mieszance paliwowo-olejowej. Doskonała moc. Pozwala szybko, wygodnie i ekonomicznie wykaszać duże tereny porośnięte trawą i zielskiem. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące nadaje się również okazjonalnie do cięcia krzewów. Kosa wynajmowana jest z mieszanką paliwową, oraz żyłką tnącą rozliczną według zużycia. Dodatkowo dodajemy trójząb przed, którym nie ma szans jakiekolwiek zarośle. Cena: 4 h - 40 zł netto. Doba - 70 zł netto Weekend - 110 zł netto Moc kW/KM 0,95/1,3 Standardowe narzędzie tnące Głowica żyłkowa AC 25-2 Pojemność skokowa cm³ 28,4 Ciężar kg 1) 5,6 Średnica cięcia mm 420 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.00. Soboty od 9.00 do 14.00. Inne godziny po uzgodnieniu telefonicznym. więcej »
Dodano: 2016-08-24
STIHLCena: 40 zł

Ogród

Zielona przestrzeń wokół domu jest marzeniem wielu z nas. Piękny, zadbany ogród pełen kolorowych kwiatów i krzewów to wspaniałe miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Nie zapominajmy, że to także raj dla dzieci i domowych zwierząt. Planując zagospodarowanie powierzchni zielonej, koniecznie weźmy pod uwagę upodobania domowników, a w zależności od tego, czy lubimy prace ogrodnicze, warto tak dobrać rośliny ogrodowe, by opieka nad nimi nie sprawiała nam zbyt wielkiego trudu.