Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogród

Ogród

Produkty od 41 do 60 z 1196

Kpl. deskowy

 Kpl. deskowy

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów, ogrodów piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny, solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego. Zestaw który chcemy państwu zaproponować posiada wymiary: - szer. stołu 70 cm - dł. stołu 180 cm - wys. stołu 75 cm - dł. ławy 180 cm - dł. krzesła 55 cm więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 790 zł

Huśtawki

 Huśtawki

Huśtawka którą proponujemy na tej aukcji wykonana jest z drewna sosnowego. Stelaż wykonany jest z wałków o grubości 10 cm. Rozstaw nóg huśtawki 200 cm x 250 cm + 80 cm Siedzisko małe 50 cm. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1050 zł

Kpl. z półwałków

 Kpl. z półwałków

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów i ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to , aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny, solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego. Zestaw który chcemy państwu zaproponować posiada wymiary: - szer. stołu 70 cm - dł. stołu 180 cm - wys. stołu 75 cm - dł. ławy 180 cm więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 880 zł

Kpl. Kuba " 2 D "

 Kpl. Kuba " 2 D "

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów ,ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny,solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego. Zestaw " KUBA" który chcemy państwu zaproponować posiada wymiary : - dł. stołu i ław 180 cm - szer. blatu 90 cm - wys. 73 cm - grubość blatów 5 cm. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1110 zł

Plac zabaw

 Plac zabaw

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów,tarasów, ogrodów piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to , aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny , solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Plac zabaw który proponujemy na tej aukcji wykonany jest z drewna sosnowego. Stelaż wykonany jest z wałków o grubości 10 cm. Wymiary: - wieżyczka 125 x 130 - wys. 3 m Długość całego zestawu do 5m. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1900 zł

Kpl. deskowy

 Kpl. deskowy

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów, ogrodów piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny, solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego, które na życzenie klienta barwimy wysokiej klasy drewnochronami na wybrany kolor Zestaw który chcemy państwu zaproponować posiada wymiary: - szer. stołu 70 cm - dł. stołu 180 cm - wys. stołu 75 cm - dł. ławy 180 cm - dł. krzesła 55 cm więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1070 zł

Ławeczki ogniskowe

 Ławeczki ogniskowe

Witam Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów,ogródków piwnych,a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny,solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego, które na życzenie klienta barwimy wysokiej klasy drewnochronami na wybrany kolor. Ławki które chcemy państwu zaproponować posiadają wymiary: - dł. ławy 110 cm więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 150 zł

Plac zabaw

 Plac zabaw

Witam Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów,tarasów, ogrodów piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to , aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny , solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego, które na życzenie klienta barwimy wysokiej klasy drewnochronami na wybrany kolor z widocznej poniżej palety kolorów. Stelaż wykonany jest z wałków o grubości 10 cm. Wymiary: - wieżyczka 125 x 130 - wys. 3 m Długość całego zestawu do 5m. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 2100 zł

Kpl. Banan

 Kpl. Banan

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów ,ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny,solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego, które na życzenie klienta barwimy wysokiej klasy drewnochronami na wybrany kolor. Zestaw który chcemy państwu zaproponować posiada wymiary : - dł. stołu i ław 180 cm - szer. blatu 90 cm - wys. 73 cm - grubość blatów 3 cm. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 750 zł

Huśtawka

 Huśtawka

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów , ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to , aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny, solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. Meble w całości wykonujemy z impregnowanego drewna sosnowego, które na życzenie klienta barwimy wysokiej klasy drewnochronami na wybrany kolor. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 540 zł

Kpl. Kuba " 1 D "

 Kpl. Kuba " 1 D "

Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów ,ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny,solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1110 zł

Kpl. sześciokątny

 Kpl. sześciokątny

Witam Nasza firma od lat zajmuje się upiększaniem ogrodów, tarasów, ogródków piwnych, a także barów, pubów i restauracji. Zabiegamy o to żeby sprzedawany przez nas asortyment był nie tylko funkcjonalny, solidny i wytrzymały, ale również spełniał walory dekoracyjne. ZAPRASZAMY!! więcej »
Dodano: 2018-03-06
Ma-GoCena: 1500 zł

Kamień do gabionów 80/150

 Kamień do gabionów 80/150

Kamień dolomitowy do gabionów,kolor grafitowy. Cena podana za 1 tonę 200zł netto,za 1m3 340zł netto. więcej »
Dodano: 2018-03-04
DolomitCena: 200 zł

Kwarc 16/32mm

 Kwarc 16/32mm

Kamień kwarcowy ozdobny do wysypawanie ścieżek,opasek i itd. Posiadamy inne kamienie i kolory. Cena podana za 1 tonę netto luzem. więcej »
Dodano: 2018-03-04
OtoczakCena: 330 zł

Metaloplastyka

 Metaloplastyka

Nowoczesne ogrodzenia firmy KONSPORT z rabatami nawet do -15%. Nie zwlekaj, zadzwoń napisz, przygotujemy dla ciebie ofertę cenową na nowoczesne ogrodzenie !!! więcej »
Dodano: 2018-02-14
KONSPORT

Huminowy nawóz ekologiczny OrbiHum

 Huminowy nawóz ekologiczny OrbiHum

OrbiHum to innowacyjny preparat nawozowy, zawierający wysokiej jakości naturalne substancje humusowe, zamknięte w biokapsułkach żelowych. Po wprowadzeniu do gleby ulega aktywacji i powolnemu rozkładowi uwalniając substancje aktywne. Składniki naturalne otrzymywane z ekstraktu torfowego. Poprawia smak owoców i warzyw. Długotrwałe, kontrolowane uwalnianie substancji aktywnej. Preparat nie wypłukuje się z gleby pod wpływem deszczu. Preparat nagrodzony złotym medalem na targach ochrony środowiska EKOTECH 2016 w Kielcach. więcej »
Dodano: 2017-12-15
GreenBackCena: 20 zł

Rodzaj:stymulatory wzrostu
Pojemność:1000
00:g
Sposób użycia:Rozsypać na powierzchni
przykryć warstwą gleby.
Skład:Naturalne substancje humusowe

Preparaty owadobójcze

 Preparaty owadobójcze

W ofercie posiadamy środki owadobójcze firmy KROPP, BROSS, TARGET. Polecamy spirale na komary, preparaty na muchy, spray na mole, tablice lepowe. więcej »
Dodano: 2017-11-15
KROPP, BROSS, TARGET

Nasiona na kiełki

 Nasiona na kiełki

W ofercie posiadamy szeroki asortyment nasion na kiełki oraz kiełkownicę renomowanej firmy PlantiCo. Polecamy kiełki: gorczycy, rzeżuchy, kapusty, pszenicy, słonecznika, grochu, kozieradki, rzodkiewki oraz mieszkanki nasion. więcej »
Dodano: 2017-11-15
PLANTICO

Nawozy do kwiatów

 Nawozy do kwiatów

W ofercie posiadamy nawozy do kwiatów ogrodowych, balkonowych, domowych oraz roślin kwaśnolubnych. Polecamy produkty takich marek jak: Substral, Biopon, Compo, Target. więcej »
Dodano: 2017-11-13
Brak danych

Narzędzie ogrodnicze

 Narzędzie ogrodnicze

W naszych sklepach znajdą Państwo narzędzia ogrodnicze. Polecamy przede wszystkim: sekatory, nożyce, łopatki, motyczki, grabie, siekiery, noże, trzonki, łopaty, szpadle, widły oraz wiele innych narzędzi i akcesoriów ogrodniczych. więcej »
Dodano: 2017-11-13
Brak danych

Ogród

Zielona przestrzeń wokół domu jest marzeniem wielu z nas. Piękny, zadbany ogród pełen kolorowych kwiatów i krzewów to wspaniałe miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Nie zapominajmy, że to także raj dla dzieci i domowych zwierząt. Planując zagospodarowanie powierzchni zielonej, koniecznie weźmy pod uwagę upodobania domowników, a w zależności od tego, czy lubimy prace ogrodnicze, warto tak dobrać rośliny ogrodowe, by opieka nad nimi nie sprawiała nam zbyt wielkiego trudu.