Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogród

Ogród

Produkty od 221 do 240 z 1196

Domek Letniskowy Amadeusz II

 Domek Letniskowy Amadeusz II

Domek Ogrodowy Amadeusz II - 6x4m Domki drewniane5 Opis konstrukcji: wymiar 6m x 4m po obrysie podstawy(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) w tym pomieszczenie 4x4m i taras 4x2 antresola o pow. 8m2 (nad tarasem) domek wykonany z drewna sosnowego i świerkowego całość ścian odeskowana metodą pióro/wpust grubość desek na dachu i ścianach 20mm(jest to grubość rzeczywista po obróbce, wilgotność 15%) wysokość ścian 2,2m w technologii kanadyjskiej-szkieletowej dwa okna (standard), trzecie na antresoli drzwi drewniane na klamkę i zmek patentowy podłoga na pióro-wpust wysokość całkowita ok 3,8m szkielet ścian i legary z kantówki 10x4cm(idealne pod ocieplenie welną gr. 10cm) membrana dachowa pod gontem konstrukcja ścian zabezpieczona od wewnątrz folią wiatroizolacyjną elementy kluczowe (słupy tarasowe, wieniec) wykonane z drewna KVH zapobiegającego procesowi pękania i odkształcania prewencyjny system zabezpieczenia - atrapa kamery CCTV oraz tabliczka ostrzegawcza "obiekt monitorowany" Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 17500.00 zł obejmuje: kompletny domek - tak jak widać na zdjęciach, standardowy rozkład drzwi, okien i ścian taki jak na szkicu, ale w miarę możiwości jesteśmy w stanie dopasować rozkład indywidualnie do zaleceń klienta wszystkie drzwi, ściany i okna z okiennicami antresole 8m2 z barierkami drabinkę do antresoli dach pokryty gontem bitumicznym(gont firmy Iko ma 20x większą żywotność niż papa podkładowa, która zaczyna przeciekać po dwóch latach), kolor gontu do wyboru(paleta standard) Gont mocujemy na gwoździe-papiaki dwukrotną(podkład i kolor) impregnację, kolor drewnochronu do wyboru (paleta standard), domek impregnujemy też wewnątrz Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowo W sprawie wyceny zamówienia preferujemy kontakt email, prosze napisać o jaką konstrukcje chodzi, ewentualnie załączyć szkic i podać adres montażu. Odpowiadamy do 48 godzin, jesli po takim czasie nie będzie odpowiedzi proszę sprawdzić folder Spam… więcej »
Dodano: 2016-03-06
DrewnolandiaCena: 17500 zł

Domek dla dzieci Kitty IV

 Domek dla dzieci Kitty IV

Domek Dla Dzieci Kitty IV - 4x2,5m Domek dla dzieci7 Opis konstrukcji: wymiary: 4m x 2,5m po obrysie podstawy(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) pomieszczenie 2,5x2,5 + taras 1,5x2,5m nad tarasem antresola 2,5x1,5m wysokość platformy 1,5m wysokość w domku szczycie ok 2,5m(osoby dorosłe też się tam moga bawić razem z dziećmi) wysokość ścian bocznych 1,8m wysokość drzwi 1,5m domek wykonany z drewna sosnowego całość ścian odeskowana metodą pióro/wpust grubość desek na dachu i scianach 20mm drzwi zamykane na klamkę Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 9500.00 zł obejmuje: kompletny domek - tak jak widać na zdjęciach, standardowy rozkład drzwi, okien i ścian taki jak na zdjęciu głównym, ale w miarę możiwości jesteśmy w stanie dopasować rozkład indywidualnie do zaleceń klienta dach pokryty gontem bitumicznym kolor gontu do wyboru klienta(paleta standard) piaskownicę malowanie na wybrany kolor drzwi ( zamykane na klamke) pięć doniczek pięć okien z pleksą ławeczkę na taras Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowo W sprawie wyceny zamówienia preferujemy kontakt email, proszę napisać o jaką konstrukcje chodzi, ewentualnie załączyć szkic i podać adres montażu. Odpowiadamy do 48 godzin, jeśli po takim czasie nie będzie odpowiedzi proszę sprawdzić folder Spam na skrzynce pocztowej.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: rynny - 500zł okno - 200 zł platforma 1,5m wys. + zjeżdżalnia + piaskownica - 2100zł Inne rozmiary: Koszt domk bez platformy, piaskownicy i zjeżdżalni - 7400zł Istnieje możliwość wykonania domku pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być… więcej »
Dodano: 2016-03-06
DrewnolandiaCena: 9500 zł

Domek dla dzieci Lolek 2,8x2m

 Domek dla dzieci Lolek 2,8x2m

Opis konstrukcji: wymiary: 2,8m x 2m po obrysie podstawy(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) pomieszczenie 2x2 + zadaszony taras 0,8x2m huśtawki z wspinaczką wysokość platformy 1,5m +zjeżdżalnia wysokość w szczycie domku 2m(osoby dorosłe też się tam moga bawić razem z dziećmi) wysokość ścian bocznych 1,4m wysokość drzwi 1,4m tarasik szeroki na 0,8m domek wykonany z drewna sosnowego całość ścian odeskowana metodą pióro/wpust grubość desek na dachu i scianach 20mm drzwi zamykane na klamkę Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 7500.00 zł obejmuje: kompletny domek - tak jak widać na zdjęciach, standardowy rozkład drzwi, okien i ścian taki jak na zdjęciu głównym, ale w miarę możiwości jesteśmy w stanie dopasować rozkład indywidualnie do zaleceń klienta platformę ze zjeżdżalnią huśtawkę z wspinaczką dach pokryty gontem bitumicznym kolor gontu do wyboru klienta(paleta standard) malowanie na wybrany kolor drzwi ( zamykane na klamke) dwie doniczki trzy okna z pleksą ławeczkę na taras Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowo W sprawie wyceny zamówienia preferujemy kontakt email, proszę napisać o jaką konstrukcje chodzi, ewentualnie załączyć szkic i podać adres montażu. Odpowiadamy do 48 godzin, jeśli po takim czasie nie będzie odpowiedzi proszę sprawdzić folder Spam na skrzynce pocztowej.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: rynny - 400zł okno - 200 zł Inne rozmiary: Istnieje możliwość wykonania domku pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być to teren prosty, bez pochyłości , uskoków i innych nierówności. więcej »
Dodano: 2016-03-06
DrewnolandiaCena: 7500 zł

Domek dla dzieci Reksio 2x2m

 Domek dla dzieci Reksio 2x2m

Opis konstrukcji: wymiary: 2m x 2m po obrysie podstawy pomieszczenie 2x1,3(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) + niezadaszony taras 0,7x2m wysokość w szczycie 2m(osoby dorosłe też się tam moga bawić razem z dziećmi) wysokość ścian bocznych 1,4m wysokość drzwi 1,4m tarasik szeroki na 0,7m domek wykonany z drewna sosnowego całość ścian odeskowana metodą pióro/wpust grubość desek na dachu i scianach 20mm drzwi zamykane na klamkę Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 4000.00 zł obejmuje: kompletny domek - tak jak widać na zdjęciach, standardowy rozkład drzwi, okien i ścian taki jak na zdjęciu głównym, ale w miarę możiwości jesteśmy w stanie dopasować rozkład indywidualnie do zaleceń klienta dach pokryty gontem bitumicznym kolor gontu do wyboru klienta(paleta standard) malowanie na wybrany kolor drzwi ( zamykane na klamke) dwie doniczki trzy okna z pleksą Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowo W sprawie wyceny zamówienia preferujemy kontakt email, proszę napisać o jaką konstrukcje chodzi, ewentualnie załączyć szkic i podać adres montażu. Odpowiadamy do 48 godzin, jeśli po takim czasie nie będzie odpowiedzi proszę sprawdzić folder Spam na skrzynce pocztowej.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: rynny - 400zł okno - 200 zł platforma 1,5m wys. + zjeżdżalnia - 1600zł Inne rozmiary: Dwa pierwsze egzemplarze tego domku zostały wykonane na specjalne życzenie Pań z bloga make home easier. Istnieje możliwość wykonania domku pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być to teren prosty, bez pochyłości , uskoków i innych nierówności. więcej »
Dodano: 2016-03-06
DrewnolandiaCena: 4000 zł

Domek Gospodarczy 2,5x2,5m

 Domek Gospodarczy 2,5x2,5m

Opis konstrukcji: wymiar 2,5x2,5m po obrysie podstawy(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) domek wykonany z drewna sosnowego i świerkowego całość ścian odeskowana metodą pióro/wpust grubość desek na dachu i ścianach 20mm(jest to grubość rzeczywista po obróbce, wilgotność 15%) wysokość ścian 2m w technologii kanadyjskiej-szkieletowej jedno okno (standard) bez okiennicy drzwi drewniane na zasuwę podłoga na pióro-wpust(płatna dodatkowo) wysokość całkowita ok 3,2m kąt nachylenia dachu ok 30 stopni domek posiada wentylacje w postaci otworów wentylacyjnych pomiedzy scianami a dachem Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 4000.00 zł obejmuje: kompletny domek (bez podłogi, podłoga za dopłatą) w standardzie drzwi sa z lewej a okno z prawej strony ściany frontowej, ale w miarę możiwości jesteśmy w stanie dopasować rozkład indywidualnie do zaleceń klienta drzwi zamykane są na klamkę i zamek patentowy okno standard bez okiennicy dach pokryty gontem bitumicznym(gont firmy Iko ma 20x większą żywotność niż papa podkładowa, która zaczyna przeciekać po dwóch latach), kolor gontu do wyboru(paleta standard) Gont mocujemy na gwoździe-papiaki dwukrotną(podkład i kolor) impregnację, kolor drewnochronu do wyboru (paleta standard), domek impregnujemy też wewnątrz Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowo W sprawie wyceny zamówienia preferujemy kontakt email, proszę napisać o jaką konstrukcje chodzi, ewentualnie załączyć szkic i podać adres montażu. Odpowiadamy do 48 godzin, jeśli po takim czasie nie będzie odpowiedzi proszę sprawdzić folder Spam na skrzynce pocztowej.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: podłoga - cena 500zł okiennica - cena 50zł rynny do domku - cena 400zł zabudowa otworów wentylacyjnych pomiędzyścianą a dachem - cena 250zł półki na ścianę(szer. ok 27cm) - cena 100zł(do 3m długości)… więcej »
Dodano: 2016-03-06
DrewnolandiaCena: 4000 zł

Napędy do bram

Oferujemy napędy do bram wjazdowych i garażowych wraz z montażem. Świadczymy montaż napędu do bram uchylnych jednoskrzydłowych i bram dwuskrzydłowych oraz bram przesuwnych. Ponadto wykonujemy napędy do bram garażowych uchylnych i segmentowych. Oferujemy szereg modeli napędów do różnych bram, dostosowanych do wymagań klienta, które charakteryzują się niską awaryjnością i wysoką jakością wykonania. więcej »
Dodano: 2016-03-04
Brak danych

Wykrywacz metali Garrett wypożyczalnia Euro Ace

 Wykrywacz metali Garrett wypożyczalnia Euro Ace

Oferta dotyczy wynajmu wykrywacza metali Garrett EuroAce 350 1 doba - 24h/50zł brutto kolejna doba 40zł weekend (so 8 do pn 9) 70zł Poszukujesz skarbów, zakopanych oszczędności, interesują cię militaria, zgubiłeś obrączkę, łańcuszek bądź pierścionek a może chcesz sprawdzić sprzęt przed kupnem? -do poszukiwań w wodzie i śniegu - do lokalizacji wszelkiego rodzaju studzienek, pokryw metalowych zasypanych ziemią , kamieniami czy śniegiem - do poszukiwań militariów - do poszukiwań głębokich schowków i depozytów, wojennych i powojennych - do poszukiwań metalowych meteorytów - do poszukiwań monet, obrączki, pierścionki, telefon kom.,klucze, itp. - pomocniczo do poszukiwań rur i kabli znajdujących się pod ziemią. -sprawdzenie działki budowlanej i rolniczej pod kontem zalegających tam przedmiotów; Dyskryminacja pozwalająca na rozróżnianie kategorii wykrywanych obiektów, regulowana czułość, wysoka jakość wykonania, energooszczędność i niezwykła prostota obsługi powodują, że wykrywacz jest skutecznym i efektywnym urządzeniem do poszukiwania zagubionych przedmiotów. Graficzny wskaźnik charakteryzujący znaleziska (12 elementów) Dyskryminacja wybiórcza Tryb namierzania (pinpoint) Regulacja czułości zasięgu (8 poziomów) Wskaźnik stanu bateriiWskaźnik głębokości zalegania Gniazdo słuchawkowe Wymienne sondy serii ACE Duży wyświetlacz LCD Technologia mikroprocesorowa Obsługa za pomocą przycisków Wyraźny sygnał z głośnika Identyfikacja tonowa (3 tony) Obsługa typu "włącz i szukaj" DANE TECHNICZNE: Długość regulowana od ok. 100 do 130 cm Ciężar 1,2 kg Częstotliwość: 6,5 kHz Zasilanie 4 baterie R6(paluszki), dołączone wraz z wykrywaczem TRYBY PRACY: Wszystkie metale Biżuteria Kolor Monety Tryb Własny Namierzanie (pinpoint) REGULACJE: Dyskryminacja wybiórcza, obejmująca wszystkie metale Czułość / Zasięg 5 różnych wzorców dyskryminacji więcej »
Dodano: 2016-03-03
GarrettCena: 50 zł

Ogrodzenie Panelowe 3D i 2D

 Ogrodzenie Panelowe 3D i 2D

Ogrodzenia panelowe z przetłoczeniem 3D oraz proste 2D znajdują szerokie zastosowanie przy ogradzaniu obiektów przemysłowych takich jak zakłady pracy, fabryki produkcyjne i przetwórcze, śmietniska, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, obiekty sportowe, a także ogrodzenia posesyjne. Ogrodzenia tego typu wykonane są z prętów zgrzewanych o średnicy 4,5,6mm oraz oczku 200x50mm w wersji standardowej po oczko 200x70mm w wersji ekonomicznej. Całość zabezpieczona jest antykorozyjne poprzez ocynk oraz farbę proszkową w palecie kolorów RAL więcej »
Dodano: 2016-03-01
UNISPAW

Brama przesuwna

 Brama przesuwna

Brama przesuwna jest konstrukcją samonośną z własnym fundamentem i zespołem jezdnym w postaci wózków wyposażonych w łożyskowane rolki w zależności od konstrukcji wykonany ze stali lub twardego tworzywa poliamidu. Skrzydło bramy porusza się od 3-10 cm nad podłożem, dzięki temu nie jest niczym blokowane i w zależności od zastosowania wypełnienie stanowią. Przy ogrodzeniach posesyjnych najczęściej kształtowniki stalowe natomiast przy bramach przemysłowych są to pręty zgrzewane. Szyna nośna w zależności od konstrukcji jest to profil pół-zamknięty o wymiarach 80x80mm a rzadziej 70x70mm przymocowana jest do skrzydła bramy. Bramy tego typu cechują się niezawodnością i wygodą szczególnie w połączeniu z automatyką. więcej »
Dodano: 2016-03-01
UNISPAW

Namiot cateringowy/wiata

 Namiot cateringowy/wiata

Namiot biesiadny 4x6, wysokość ściany bocznej 2 m,wysokość w szczycie 2,9 m. Konstrukcja z rurek stalowych,ocynkowanych,poszycie stanowi mocna plandeka o gramaturze 500 g/m2. Namiot posiada dodatkowe wzmocnienia w postaci linek stężających oraz ramy przypodłogowej. Idealny na rodzinne spotkania,ogródki piwne,gille,przyjęcia plenerowe. Dostępne różne rozmiary oraz różne kolory. więcej »
Dodano: 2016-03-01
Brak danychCena: 2100 zł

TRAKTOREK DO TRAWY rider 6100 E

 TRAKTOREK DO TRAWY rider 6100 E

POJEMNOŚĆ KOSZA NA TRAWĘ -150 LITRÓW ROZRUCH ELEKTRYCZNY ADAPTER WĘŻA DO MYCIA SZEROKOŚĆ KOSZENIA 60 cm Moc 6,5 KM Waga 115 kg więcej »
Dodano: 2016-02-28
TexasCena: 3999 zł

Rodzaj:Traktorek do trawy
Zastosowanie:Ogród-trawnik
Waga:115
00:kg
Przeznaczenie:Koszenie trawy

Solidna altanka ogrodowa

 Solidna altanka ogrodowa

Opis konstrukcji: średnica 3,2m altana wykonana z drewna sosnowego słupy nośne 9cm x 9cm podłoga -deski calowe grubość desek na dachu 20mm wysokość ścian bocznych 2,0m wysokość całkowita 3,20m kąt nachylenia dachu ok 30 stopni Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 3900.00 zł obejmuje: kompletną Altankę(bez podłogi) dach pokryty gontem bitumicznym(gont firmy Iko ma 20x większą żywotność niż papa podkładowa, która zaczyna przeciekać po dwóch latach), kolor gontu do wyboru(paleta standard) Gont mocujemy na gwoździe-papiaki dwukrotną(podkład i kolor) impregnację, kolor drewnochronu do wyboru (paleta standard) komplet mebli ( stół + pięć sztuk ławek) Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowoPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: podłoge z desek calowych w cenie 500zł specjalne półeczki do postawienia donic balkonowych w cenie 100zł szt.. zamówienie ekspresowe, nawet 48h - wyceniane indywidualnie(nie zawsze możliwe) dodatkowe scianki ażurowe zasłaniające górne czesci boków altany w cenie 100zł szt. Inne rozmiary: Cena altany 3,6m - 4400zł + podłoga 600zł Cena altany 4m - 5400zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 3,5m - 5000zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 4m - 6000zł + podłoga 900zł Możliwość wykonania altanki pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być to teren prosty, bez pochyłości , uskoków i innych nierówności. więcej »
Dodano: 2015-01-27
DrewnolandiaCena: 3900 zł

Altanka drewniana

 Altanka drewniana

Opis konstrukcji: średnica 3,2m - podstawa(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) altana wykonana z drewna sosnowego i świerkowego słupy nośne 9cm x 9cm podłoga - deski calowe(płatna dodatkowo) grubość desek na dachu 20mm(jest to grubość rzeczywista po obróbce, wilgotność 15%) wysokość ścian bocznych 2m wysokość całkowita ok 3,2m kąt nachylenia dachu ok 30 stopni Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 3900.00 zł obejmuje: kompletną Altankę(bez podłogi) dach pokryty gontem bitumicznym(gont firmy Iko ma 20x większą żywotność niż papa podkładowa, która zaczyna przeciekać po dwóch latach), kolor gontu do wyboru(paleta standard) Gont mocujemy na gwoździe-papiaki dwukrotną(podkład i kolor) impregnację, kolor drewnochronu do wyboru (paleta standard) komplet mebli ( stół + pięć sztuk ławek) Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowoPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: podłoge z desek calowych w cenie 500zł specjalne półeczki do postawienia donic balkonowych w cenie 100zł szt.. zamówienie ekspresowe, nawet 48h - wyceniane indywidualnie(nie zawsze możliwe) Inne rozmiary: Cena altany 3,6m - 4400zł + podłoga 600zł Cena altany 4m - 5400zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 3,5m - 5000zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 4m - 6000zł + podłoga 900zł Możliwość wykonania altanki pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być to teren prosty, bez pochyłości , uskoków i innych nierówności. więcej »
Dodano: 2015-01-27
DrewnolandiaCena: 3900 zł

Altanka

 Altanka

Opis konstrukcji: średnica 3,2m - podstawa(dach jest wypuszczony z każdej strony po ok 25cm) altana wykonana z drewna sosnowego i świerkowego słupy nośne 9cm x 9cm podłoga - deski calowe(płatna dodatkowo) grubość desek na dachu 20mm(jest to grubość rzeczywista po obróbce, wilgotność 15%) wysokość ścian bocznych 2m wysokość całkowita ok 3,2m kąt nachylenia dachu ok 30 stopni (malowanie na biało to dodatkowy koszt 1200zł) Kolory można wybrać na naszej stronie drewnolandia.pl w zakładce wzorniki. Cena 3900.00 zł obejmuje: kompletną Altankę(bez podłogi) dach pokryty gontem bitumicznym(gont firmy Iko ma 20x większą żywotność niż papa podkładowa, która zaczyna przeciekać po dwóch latach), kolor gontu do wyboru(paleta standard) Gont mocujemy na gwoździe-papiaki dwukrotną(podkład i kolor) impregnację, kolor drewnochronu do wyboru (paleta standard) komplet mebli ( stół + pięć sztuk ławek) Pisemną gwarancję którą można rozszerzyć (bezpłatnie) do 3 lat!!! transport wyceniamy indywidualnie (proszę pisać kod pocztowy miejsca gdzie ma się odbyć montaż) montaż płatny dodatkowoPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozmowy. Opcje dodatkowe: podłoge z desek calowych w cenie 500zł specjalne półeczki do postawienia donic balkonowych w cenie 100zł szt.. zamówienie ekspresowe, nawet 48h - wyceniane indywidualnie(nie zawsze możliwe) malowanie na kolor biały - dopłata 1200zł dodatkowe scianki ażurowe zasłaniające górne czesci boków altany w cenie 100zł szt. Inne rozmiary: Cena altany 3,6m - 4400zł + podłoga 600zł Cena altany 4m - 5400zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 3,5m - 5000zł + podłoga 700zł Cena altany ośmiokątnej o średnicy 4m - 6000zł + podłoga 900zł Możliwość wykonania altanki pod wymiar klienta. Oferujemy transport własny. Altankę poziomujemy i ustawiamy na betonowych bloczkach które przywozimy ze sobą gratis, jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta , musi być to teren prosty, bez pochyłości , uskoków i innych nierówności. więcej »
Dodano: 2015-01-27
DrewnolandiaCena: 3900 zł

Piła łańcuchowa spalinowa wypożyczalnia

 Piła łańcuchowa spalinowa wypożyczalnia

Oferta dotyczy wypożyczenia profesjonalnej pilarki łańcuchowej spalinowej Stihl o mocy 3,5KM dł.prowadnicy/łańcucha 38cm lub 50cm 4 godz.60zł, 1 doba 80zł, kolejna doba 60zł,weekend 130zł brutto więcej »
Dodano: 2016-02-26
HusqvarnaCena: 60 zł

Kamienie ogrodowe

 Kamienie ogrodowe

Oferta naszej firmy to przede wszystkim piękne kamienie ozdobne, które możesz wykorzystać jako ciekawy element dekoracyjny. Posiadamy w ofercie sprzedażowej b]kamienie ozdobne pochodzące z różnych zakątków świata. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas idealne kamienie do swojego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-02-23
Brak danych

Architektura ogrodowa

 Architektura ogrodowa

Nasza firma STRZECH-POL wykonuje różne elementy architektury ogrodowej. Budujemy m.in.: wiaty i zadaszenia ogrodowe, huśtawki ogrodowe, parasole ogrodowe oraz różnego rodzaju meble ogrodowe. Zapewniamy dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do wykonania usługi, np. materiały wykończeniowe, materiały mocujące. Spełniamy oczekiwania wszystkich klientów, realizując indywidualne zlecenia. U nas każdy klient może samodzielnie wybrać rozmiar, kolor, wzór poszczególnych elementów architektury ogrodowej według swoich preferencji. więcej »
Dodano: 2016-02-22
Brak danych

ARCHITEKTURA OGRODOWA

 ARCHITEKTURA OGRODOWA

Architektura drewniana jaką Państwu prezentujemy mamy w całorocznej sprzedaży i jest dostępna od ręki. Proponujemy każdemu zainteresowanemu klientowi fachowe doradztwo a jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim transportem - my postaramy się pomóc ( mamy własny transport i jeśli jesteście Państwo w naszym zasięgu dowieziemy towar "pod drzwi"). więcej »
Dodano: 2016-02-18
Brak danych

ZIEMIE I GOTOWE PODŁOŻA

 ZIEMIE I GOTOWE PODŁOŻA

W naszym Centrum Ogrodniczym dostaną Państwo ziemię i gotowe podłoża do domu i ogrodu. Przy większych zakupach możliwość dowozu towaru np. ziemi naszym transportem ( oferta dostępna w naszym obrębie kilometrowym). więcej »
Dodano: 2016-02-18
Brak danych

DONICE

 DONICE

Mamy wszelki wybór donic domowych,balkonowych jak i tarasowych,w szerokiej bazie kolorów i wzorów.U nas znajdą Państwo donice o różnych kształtach,kolorach i wykonane z najwyższej jakości materiałów.W sklepie dodatkowo dopasujemy Państwu podstawkę, wieszak i odpowiednie artykuły do pielęgnacji kwiatów. więcej »
Dodano: 2016-02-18
Brak danych

Ogród

Zielona przestrzeń wokół domu jest marzeniem wielu z nas. Piękny, zadbany ogród pełen kolorowych kwiatów i krzewów to wspaniałe miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Nie zapominajmy, że to także raj dla dzieci i domowych zwierząt. Planując zagospodarowanie powierzchni zielonej, koniecznie weźmy pod uwagę upodobania domowników, a w zależności od tego, czy lubimy prace ogrodnicze, warto tak dobrać rośliny ogrodowe, by opieka nad nimi nie sprawiała nam zbyt wielkiego trudu.