Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogród

Ogród

Produkty od 221 do 240 z 1180

DONICE

 DONICE

Mamy wszelki wybór donic domowych,balkonowych jak i tarasowych,w szerokiej bazie kolorów i wzorów.U nas znajdą Państwo donice o różnych kształtach,kolorach i wykonane z najwyższej jakości materiałów.W sklepie dodatkowo dopasujemy Państwu podstawkę, wieszak i odpowiednie artykuły do pielęgnacji kwiatów. więcej »
Dodano: 2016-02-18
Brak danych

NARZĘDZIA FISKARS

 NARZĘDZIA FISKARS

Narzędzia Fiskars dostępne są w naszym sklepie w dużej gamie wyboru.Narzędzia do ogrodu i do domu. Firma zadbała o każdy szczegół wizualny i o jakość materiału z jakiego narzędzie zostało wykonane. Nasz sklep zaopatrzony jest w sporą kolekcję sekatorów,łopat,szpadli,grabi i innych narzędzi lecz nie zapomnieliśmy o artykułach domowych tj, nożyczki,noże a nawet patelnie. więcej »
Dodano: 2016-02-18
Fiskars

Jubilat Heros 1000

 Jubilat Heros 1000

Doskonale nadaje się do snopowiązałek i pras. Alternatywnie stosowany jest do pras zwijających słomę lub siano. Kolor biały, 4000m/rol. więcej »
Dodano: 2016-02-18
DEFALIN

Husqvarna Automower 420

 Husqvarna Automower 420

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 420 Urządzenie dedykowane do średniej wielkości trawników o większej złożoności. Połączenie unikalnego systemu koszenia z czujnikiem pogodowym oraz nieregularnemu sposobowi koszenia kosiarka zapewnia doskonałe efekty nie możliwe do uzyskania tradycyjną kosiarką. Trawa nie jest roztrzaskiwana jak dzieje się to w przypadku zwykłego stalowego noża dzięki czemu nawet zaraz po koszeniu końcówki nie przysychają, pozostają zdrowe i zielone. Ponadto zwiększona częstotliwość przycinania sprzyja rozkrzewianiu się trawnika zapewniając przyjemny i dywanowy efekt jego powierzchni. Obudowa w kolorze białym dostępna jako opcja. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania montażu przez doświadczony personel. więcej »
Dodano: 2016-02-18
HusqvarnaCena: 9499 zł

Husqvarna Automower 310

 Husqvarna Automower 310

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 310 Podstawowa kosiarka zautomatyzowana o zwiększonej wydajności obsługująca powierzchnie do 1000 m2. Zapewnia doskonały efekt koszenia, którego nigdy nie będziemy w stanie uzyskać korzystając z tradycyjnych rozwiązań. Wyjątkowo ostre noże delikatnie ścinają trawę, nie roztrzaskując jej, dzięki czemu trawa zawsze jest zielona bez przysychających końcówek. Kosiarka pracuje w trybie automatycznym, sama odnajduje stację ładującą oraz decyduje o potrzebie ładowania akumulatorów. Obudowy w różnych kolorach dostępne jako opcja. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania montażu przez doświadczony personel. więcej »
Dodano: 2016-02-18
HusqvarnaCena: 6799 zł

Husqvarna Automower 450x

 Husqvarna Automower 450x

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 450x Topowy model kosiarek zautomatyzowanych o dużej wydajności nawet na złożonych powierzchniach. Deklarowana skuteczność to aż 5000 m2 (+/- 20%). Wyposażona w dwa przewody doprowadzające oraz moduł GPS w pełni samoczynnie dostosuje częstotliwość prac do optymalnego rozwoju trawnika. Układ tnący kosiarki to innowacyjne rozwiązanie korzystające z cienkich jak żyletka noży, które skutecznie koszą trawę przy minimalnym wysiłku zapewniając wyjątkowy efekt dywanowej trawy. Kosiarka przycina trawnik w trybie prawie ciągłym, nie pozwalając na jej przerost, dzięki czemu trawa znacznie szybciej się rozkrzewia dając efekt pięknej i zielonej powierzchni. Obudowy w kolorach pomarańczowym i białym dostępne jako opcja. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania montażu przez doświadczony personel. więcej »
Dodano: 2016-02-18
HusqvarnaCena: 15299 zł

Husqvarna Automower 105

 Husqvarna Automower 105

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 105 Kosiarka idealnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach o niskiej złożoności. Wyposażona w innowacyjny układ tnący wykorzystujący cienkie jak żyletki noże, które ścinają trawę bardzo skutecznie, jednocześnie nie niszcząc jej końcówek dając wyjątkowo estetyczny efekt dywanowej i zielonej powierzchni. Obudowa w kolorze biały dostępna jako opcja. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania montażu przez doświadczony personel. więcej »
Dodano: 2016-02-18
HusqvarnaCena: 4949 zł

Husqvarna Automower 315

 Husqvarna Automower 315

Kosiarka zautomatyzowana Husqvarna Automower 315 Nowość na rynku. W związku z rosnącą popularność kosiarek automatycznych Husqvarna poszerzyła swoją ofertę o kolejne siedem urządzeń, w tym model 315 mogący obsługiwać powierzchnie do 1500 m2. Kosiarka wyposażona w czujnik pogodowy potrafi samodzielnie decydować o częstotliwości koszenia aby zapewnić trawnikowi optymalny wzrost i kondycję. Odpowiednia instalacja oraz przygotowanie może prawie całkowicie zminimalizować wkład użytkownika w prace związane z koszeniem. Obudowy w kolorze pomarańczowym lub białym dostępne opcjonalnie. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania montażu przez doświadczony personel. więcej »
Dodano: 2016-02-18
HusqvarnaCena: 7999 zł

Nasiona ekologiczne

 Nasiona ekologiczne

Sprzedawane w naszym centrum ogorniczym nasiona ekologiczne posiadają certyfikat EKOGWARANCJA PTRE. Do wyprodukowania tych nasion ekologicznych zostały zastosowane naturalne metody uprawy bez użycia środków chemicznych ani środków ochrony roślin i nawozów sztucznych. więcej »
Dodano: 2016-02-18
PLANTICO

Rider Husqvarna 316Ts AWD

 Rider Husqvarna 316Ts AWD

Husqvarna Rider 316Ts AWD Kosiarka samobieżna wyposażona w napęd na cztery koła oraz wspomaganie układu kierowniczego. Praca tym urządzeniem to sama przyjemność oraz łatwość w obsłudze. Przegubowy układ kierowniczy sprawia, że urządzenie to jedno z najbardziej zwrotnych kosiarek dostępnych na rynku. Napęd na cztery koła zapewnia pewne prowadzenie w każdych warunkach, a zimową porą bez zbędnych zabiegów poradzi sobie z odśnieżaniem. Silnik Kawasaki zbudowany w układzie V-Twin zapewnia moc tam gdzie tego potrzeba przy jednocześnie pięknie brzmiącym charakterze pracy dwucylindrowego silnika. Rider sprzedawany jest jako niezależne urządzenie. Osprzęt tnący lub inne podzespoły jak pług odśnieżny czy szczotka dostępne w opcji. więcej »
Dodano: 2016-02-17
HusqvarnaCena: 29190 zł

Rodzaj:Traktor do koszenia trawy i odśnieżania
Zastosowanie:Koszenie
Zamiatanie
Odśnieżanie
Przeznaczenie:Średnie i duże ogrody

Rider Husqvarna 214TC

 Rider Husqvarna 214TC

Husqvarna Rider 214T Wyjątkowy model kosiarki samojezdnej, której niestandardowa konstrukcja zapewnia najwyższą wydajność pracy połączoną z ogromną przyjemnością obsługi. Urządzenie tnące montowane z przodu zapewnia pełną kontrolę nad wykonywaną pracą oraz łatwe wykaszanie w ciasnych przejazdach. Traktor może opcjonalnie zostać przystosowany do odśnieżania, zamiatania oraz wielu innych funkcji. Zapraszamy na jazdę próbną! więcej »
Dodano: 2016-02-17
HusqvarnaCena: 14990 zł

Rodzaj:Traktor do koszenia trawy i odśnieżania
Zastosowanie:Koszenie
Zamiatanie
Odśnieżanie
Przeznaczenie:Małe i średnie ogrody

Traktor ogrodowy Husqvarna TC342

 Traktor ogrodowy Husqvarna TC342

Husqvarna TC342 Najwyższa opcja wśród traktorów ogrodowych. Urządzenie tnące posiada zintegrowany system mielący uruchamiany w łatwy sposób z pozycji operatora. Kosz o pojemności 320 litrów zapewnia wysoką wydajność. Rewelacyjny układ kierowniczy Husqvarna U-Cut zapewnia zwrotność niespotykaną w traktorach konkurencyjnych marek. Ponadto urządzenie wyposażono w oświetlenie LED, komfortowy fotel z podłokietnikami oraz wyściełaną kierownicę. więcej »
Dodano: 2016-02-17
HusqvarnaCena: 21490 zł

Rodzaj:Traktor do koszenia trawy
Zastosowanie:Koszenie
Zamiatanie
Odśnieżanie
Przeznaczenie:Średnie i duże ogrody

Traktor ogrodowy Husqvarna TC242

 Traktor ogrodowy Husqvarna TC242

Husqvarna TC242 Średnia klasa traktorów Husqvarna o wysokiej wydajności dedykowanych do prac na średnich i dużych powierzchniach oraz zastosowań komercyjnych. Duża szerokość koszenia oraz pojemny kosz zapewniają efektywność wykonywanych prac, a układ kierowniczy Husqvarna U-Cut pozwoli na sprawne manewrowanie nawet w ciężkich warunkach. więcej »
Dodano: 2016-02-17
HusqvarnaCena: 16590 zł

Rodzaj:Traktor do koszenia
Zastosowanie:Koszenie
Zamiatanie
Odśnieżanie
Przeznaczenie:Średnie i duże ogrody

Traktor ogrodowy Husqvarna TC142

 Traktor ogrodowy Husqvarna TC142

Husqvarna TC 142 Wielofunkcyjny traktor wyposażony w szereg udogodnień, które w znacznym stopniu zwiększą komfort wykonywania prac. Do najważniejszych zalet należy hydrostatyczny napęd z w pełni płynną regulacją prędkości jazdy do przodu jak i do tyłu. Układ kierowniczy Husqvarna U-Cut zapewnia niebywałą zwrotność w ciasnych przejazdach i niewielki promień skrętu. więcej »
Dodano: 2016-02-17
HusqvarnaCena: 13390 zł

Rodzaj:Traktor do koszenia trawy
Zastosowanie:Koszenie
Zamiatanie
Odśnieżanie
Przeznaczenie:Do średnich i dużych ogrodów

Altany ogrodowe kryte strzechą

 Altany ogrodowe kryte strzechą

Wykonujemy wysokiej jakości altany ogrodowe kryte strzechą, które zapewniają doskonałą izolację. Nasze altany ogrodowe kryte strzechą są długotrwałe, wodoszczelne, wytrzymują obfite ulewy oraz topnienia śniegów, a dzięki stosowaniu najlepszych gatunków materiałów woda nie wnika do środka, nie niszcząc altany. Oferujemy altany ogrodowe o konstrukcji zabudowanych domków drewnianych lub wariant z otwartymi ścianami bocznymi. Dodatkowo do altany można zamówić podłogę wykonaną z desek. Realizujemy także zamówienia na altany ogrodowe według indywidualnego projektu lub zdjęcia klienta. więcej »
Dodano: 2016-01-26
Brak danych

Preparaty Owadobójcze i Gryzoniobójcze

 Preparaty Owadobójcze i Gryzoniobójcze

www.mrowa.com.pl Sklep Mrówa oferuje preparaty i akcesoria do zwalczania szkodników (deratyzacja, dezynsekcja) oraz środki dezynfekcyjne i do higieny sanitarnej. Pomożemy w walce z gryzoniami, insektami, roztoczami, ptakami i innymi nieproszonymi gośćmi. Nasza oferta zawiera produkty do kompleksowego zabezpieczenia się przed szkodnikami, uwzględniając moskitiery, lampy owadobójcze, lepy, kolce i żele odstraszające ptaki i wiele innych. Proponujemy Państwu również środki dla alergików, neutralizujące roztocza kurzu domowego. Posiadamy środki biobójcze, rodentycydy oraz sprzęt dla profesjonalistów branży Pest Control, tj. maski, kombinezony, opryskiwacze i urządzenia do monitoringu szkodników (karmniki deratyzacyjne, chwytacze gryzoni, pułapki feromonowe i lepne). Nasza oferta obejmuje także usługi odkażania metodą ozonowania, która usuwa alergeny, bakterie, pleśnie, grzyby, wirusy, jak również przykre zapachy z pomieszczeń oraz samochodów. więcej »
Dodano: 2013-10-06
Brak danych

Domek ogrodowy

 Domek ogrodowy

Domek ogrodowy, wykonany z drewna, w konstrukcji szkieletowej. Istnieje możliwość ocieplenia styropianem lub wełną mineralną. Pokrycie dachu zależy od zamówienia klienta. więcej »
Dodano: 2016-01-19
Jawor

Bramy garażowe uchylne

 Bramy garażowe uchylne

Sklep nasz w stałej sprzedaży posiada bramy garażowe uchylne firmy Hörmann, które są niezwykle trwałe, posiadają bogate wzornictwo i sprzedajemy je w atrakcyjnej cenie. więcej »
Dodano: 2016-01-19
Hormann

Ziemia ogrodowa z dostawą

 Ziemia ogrodowa z dostawą

Dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy ziemię do ogrodu pod trawnik, iglaki itp. Czarną, torfową z dostawą. Działamy na terenie Bytomia i okolic. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! więcej »
Dodano: 2016-01-12
Brak danych

narzędzia ogrodnicze

Produkty marki • Urządzenia akumulatorowe • Pilarki łańcuchowe • KombiSystem • Kosy mechaniczne • Urządzenia do pielęgnacji żywopłotów • Urządzenia czyszczące • Opryskiwacze • Świdry glebowe i akcesoria • Pilarka do betonu, przecinarki • Technika leśna • Środki ochrony osobistej więcej »
Dodano: 2016-01-14
Brak danych

Ogród

Zielona przestrzeń wokół domu jest marzeniem wielu z nas. Piękny, zadbany ogród pełen kolorowych kwiatów i krzewów to wspaniałe miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Nie zapominajmy, że to także raj dla dzieci i domowych zwierząt. Planując zagospodarowanie powierzchni zielonej, koniecznie weźmy pod uwagę upodobania domowników, a w zależności od tego, czy lubimy prace ogrodnicze, warto tak dobrać rośliny ogrodowe, by opieka nad nimi nie sprawiała nam zbyt wielkiego trudu.