Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pisuary

Pisuary

Przegroda pisuarowa ze stali nierdzewnej

 Przegroda pisuarowa ze stali nierdzewnej

CHEMAX-POL posiada w swojej ofercie przegrody pisuarowe ze stali nierdzewnej. Znacznie zwiększa komfort, higienę i prywatność w korzystaniu z toalet publicznych. Przeznaczona jest do nowych budynków, podwyższając standard w wyposażeniu toalety męskiej. NP 01 w standardowej wersji wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Wykończenie matowe (piaskowane) charakteryzujące się dobrą zmywalnością. Na życzenie klienta może być wykonana w innych rozmiarach. Spełnia wszystkie normy UE dla urządzeń WC. więcej »
Dodano: 2015-02-19
Brak danych

ZP 01 Koryto pisuarowe ze stali nierdzewnej

 ZP 01 Koryto pisuarowe ze stali nierdzewnej

ZP 01 jest korytem pisuarowym wykonanym ze stali nierdzewnej o różnych szerokościach, przeznaczonym szczególnie do miejsc o podwyższonym ryzyku uszkodzenia. W standardowym wykonaniu wyposażone jest w rury doprowadzające wodę oraz antywandalowe dysze ze stali nierdzewnej. Do spłukiwania pisuaru rekomendowany jest zegarowy system COS 1. Inny system spłukujący np. na fotokomórkę dostępny jest na zamówienie. ZP 01 produkowane jest w 4 standardowych szerokościach. Inne szerokości dostępne są na zamówienie. Usytuowanie odprowadzenia wody możliwe jest po stronie prawej lub lewej patrząc od przodu pisuaru – określane przy zamówieniu. ZP 01 w standardzie nie posiada pokrywy – dostępna na zamówienie. Syfon nie jest częścią zestawu, może być dostarczony na zamówienie w wersji ze stali nierdzewnej lub plastikowej. Pisuar wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304 – 1,5 mm. W ofercie posiadamy również wersję przeznaczoną do zakładów penitencjarnych o grubości blachy 2 mm. więcej »
Dodano: 2015-02-17
Brak danych

AUP 03 Pisuar ze stali nierdzewnej

 AUP 03 Pisuar ze stali nierdzewnej

AUP 03-pl – pisuar ze stali nierdzewnej, 2 mm, 8 kg. AUP 03 – pisuar ze stali nierdzewnej z pojemnościowym systemem spłukującym; 12V, 50 Hz, bez transformatora. AUP 03.B – pisuar ze stali nierdzewnej z pojemnościowym systemem spłukującym; zasilanie bateryjne 6V. więcej »
Dodano: 2015-02-17
Brak danych

Bezdotykowy zawór pisuarowy APIS 1 VS 9

 Bezdotykowy zawór pisuarowy APIS 1 VS 9

Zawór pisuarowy do montażu w tylnej części pisuaru. Produkt zawiera: syfon z elektrodami, elektronikę sterującą, elektrozawór z zaworem kulowym, wężyk z uszczelką przyłączeniową do pisuaru Zasilanie – zasilacz 6V DC więcej »
Dodano: 2011-06-15
Senzor KoszyceCena: 816 zł