Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Środki chwastobójcze

Środki chwastobójcze

Herbicydy

 Herbicydy

Różne środki do walki z chwastami na naszej działce czy w ogrodzie. Są to środki na trawnik które nie szkodzą trawie a niszczą tylko chwasty lub środki na wszystkie rośliny jeśli chcemy mieć czystą ziemię. Mamy też w sprzedaży skuteczne środki do walki z mchem zarówno na trawie jak i np. na tarasach. więcej »
Dodano: 2015-07-31
Brak danych

Krążki przeciw chwastom dyski osłonowe przeciwchwastowe

Krążki przeciw chwastom dyski osłonowe przeciwchwastowe

Witam Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę na najtańsze i najbardziej skuteczne dyski doniczkowe przeciw chwastom. Dyski wykonane są z włókniny , surowca całkowicie obojętnego na działanie warunków atmosferycznych, nawozów i innych środków chemicznych używanych w ogrodnictwie. Doskonale przepuszczają wodę oraz powietrze, natomiast zapobiegają porostowi chwastów co daje wymierne oszczędności. Uprawa roślin nie wymaga zatrudniania sztabu ludzi do pielenia roślin. Nasze dyski skutecznie wypierają z rynku drogie i słabo spełniające swoją rolę krążki z maty kokosowej. Jesteśmy w stanie dopasować kształt i wymiar krążka do każdej doniczki. Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Polecamy nasze usługi i liczymy na owocną współpracę. więcej »
Dodano: 2012-05-02
ELBIO

Środek chwastobójczy Tolurex 500sc 5l

 Środek chwastobójczy Tolurex 500sc 5l

Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej, tomki ościstej oraz niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych w: jęczmieniu ozimym, pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym. http://artpol-bis.pl/shopping_cart.php więcej »
Dodano: 2013-11-22
AgrosimexCena: 180 zł

Lancet plus 0,5kg + dassoil 1,5l

 Lancet plus 0,5kg + dassoil 1,5l

Lancet Plus 125 WG jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym, pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w całej roślinie. Środek zawiera trzy substancje aktywne o uzupełniającym się sposobie działania. Środek blokuje działanie enzymów podczas syntezy aminokwasów, jak również powoduje blokadę auksyn tj. hormonów roślinnych odpowiedzialnych za wzrost roślin. W efekcie końcowym następuje zatrzymanie syntezy aminokwasów w roślinach chwastów. Ponadto środek zakłóca proces oddychania na poziomie komórkowym. Zahamowanie wzrostu chwastów wrażliwych następuje w ciągu kilku godzin po zabiegu, jednak widoczne objawy działania pojawiają się po kilku dniach. Głównymi widocznymi objawami działania herbicydu na chwasty jest zahamowanie wzrostu, chlorozy (żółknięcie), a w konsekwencji nekrozy prowadzące do zamierania chwastów. W warunkach ciepłej i wilgotnej pogody działanie środka Lancet Plus 125 WG jest szybsze, natomiast w warunkach niskich temperatur (oko więcej »
Dodano: 2013-11-22
DOW AGROSCIENCESCena: 339 zł

Roundup 360SL 1l

 Roundup 360SL 1l

Uniwersalny środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) na polach uprawnych, użytkach zielonych oraz w uprawach sadowniczych. Niszczy także chwasty i zbędną roślinność na ciekach i zbiornikach wodnych, w leśnictwie, na torach kolejowych, terenach nie użytkowanych rolniczo, wokół domu i na działce oraz do likwidacji ugorów i odłogów przed zasiewem roślin uprawnych. Zalecane dawki od 1 do 8 litrów/ha w zależności od wrażliwości chwastów. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. http://artpol-bis.pl/roundup-360sl-1l-p-68.html?cPath=1 NIE STOSOWAĆ NA TRAWNIKACH. więcej »
Dodano: 2013-11-20
MonsantoCena: 25 zł

Środki Ochrony Roślin

Posiadamy w ofercie pełen asortyment środków ochrony roślin, dostępnych w małych ilościach, jak i w dużych. O dokładniejsze informację proszę pytac telefonicznie, lub drogą mailową. więcej »
Dodano: 2013-11-04
Brak danych

Chwastox Trio 540 SL

 Chwastox Trio 540 SL

CHWASTOX TRIO 540 SL to środek chwastobójczy, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w jęczmieniu jarym, jęczmieniu ozimym, owsie, pszenicy jarej, pszenicy ozimej, pszenżycie jarym, pszenżycie ozimym, życie oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. więcej »
Dodano: 2013-04-02
Chwastox

Chwastox Turbo 340 SL

 Chwastox Turbo 340 SL

CHWASTOX TURBO 340 SL to środek chwastobójczy, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w zbożach jarych i ozimych oraz kukurydzy. więcej »
Dodano: 2013-02-23
Organika Sarzyna, Syngenta Agropak

Środek chwastobójczy Roundup 360SL

 Środek chwastobójczy Roundup 360SL

W naszej ofercie posiadamy profesjonalny środek chwastobójczy Roundup. Doskonale sprawdza się w walce z różnymi rodzajami chwastów, niszcząc je od samych korzeni. więcej »
Dodano: 2013-01-25
MonsantoCena: 33 zł

GLYFOS 360 SL Łódź

 GLYFOS 360 SL Łódź

GLYFOS 360SL 1Litr Zawartość substancji biologicznie czynnej: glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) - 360 g/l ( JAK ROUNDUP) w postaci soli izopropyloaminowej. N-(fosfonometylo)glicyna DZIAŁANIE NA CHWASTY Glyfos 360 SL jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę) a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Środek nie zalega w glebie i jest rozkładany przez mikroorganizmy glebowe. więcej »
Dodano: 2012-07-27
Brak danychCena: 35 zł

SUPER SZAMBEX ŁÓDŹ 450G

 SUPER SZAMBEX ŁÓDŹ 450G

SUPER SZAMBEX (cena 40zł opakowania 480g)jest mikrobiologicznym preparatem przyspieszającym proces utylizacji ścieków w szambach i przydomowych oczyszczalniach. Jego działanie polega na zmniejszeniu uciążliwości zapachów oraz poprawie parametrów CHZT i BZT5, a co za tym idzie zmniejszenie ilości osadów dennych. Biopreparat czyści i konserwuje systemy kanalizacyjne, a przy nieszczelnościach zapobiega skażeniu wód gruntowych. Gwarancją prawidłowego działania preparatu jest stosowanie zgodnie z instrukcją oraz używanie o właściwych środków do dezynfekcji. Preparat został wyprodukowany w oparciu o kultury bakteryjne "Bio-Sol" produkowane przez angielską firmę Microferm ltd. Super-Szambex uzyskał pozytywną opinię Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie. Sposób użycia: W przypadku rozpoczęcia (inicjacji) procesu należy 16 łyżek stołowych preparatu namoczyć w 10 l (niechlorowanej) letniej wody, odczekać 40-60 min. i wlać do systemu kanalizacyjnego, np. do muszli klozetowej. Przy dalszej więcej »
Dodano: 2012-04-25
Brak danychCena: 41 zł

środki chwastobujcze

Zajmujemy się również pielęgnacją kwiatów w waszym ogrodzie. Mamy sprawdzone sposoby na piękne kwiaty. więcej »
Dodano: 2012-02-21
Brak danych

Glean 75 WG 100 g

 Glean 75 WG 100 g

DZIAŁANIE NA CHWASTY Glean 75 WG jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez liście oraz korzenie roślin i szybko przemieszczany w całej roślinie. Charakteryzuje się selektywnością czynną - tzn. rośliny chronione mają zdolność rozkładu środka. Wstrzymuje całkowicie lub ogranicza wzrost i rozwój chwastów wkrótce po zabiegu. Chwasty wrażliwe np. bodziszek drobny, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, maruna bezwonna więcej »
Dodano: 2011-09-30
DuPont

Roundup 360 SL

występuje w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) więcej »
Dodano: 2011-08-06
Monsanto