Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Opryskiwacze

Opryskiwacze

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

 Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

Opryskiwacz ORION SUPER NEW przeznaczony jest do aplikacji : - nawozów dolistnych - środków ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami - odchwaszczania - nabłyszczania - innych zabiegów wymagających precyzyjnego rozpylenia preparatów płynnych. Cechy opryskiwaczy ORION SUER NEW - pojemność robocza - 3L,6L, - ciśnienie robocze - 0,35 mpa Wyposażenie standardowe opryskiwacza - lanca teleskopowa o płynnej regulacji długości od 0,6 do 1,2m - dwustopniowy system filtracji cieczy roboczej - pas nośny o regulowanej długości z podkładką naramienną możliwość zastosowania: - wyposażenia dodatkowego - profesjonalnych filtrów i dysz Opis opryskiwacza ORION SUPER NEW Orion Super New to najnowsza wersja cenionego opryskiwacza ciśnieniowego Orion zmieniona wizualizacja zbiornika oraz pas nośny zastosowano miękką poduszkę naramienną. Orion Super, to trwałe i niezawodne urządzenie z profesjonalnej serii opryskiwaczy ogrodniczych firmy Kwazar więcej »
Dodano: 2015-06-07
Kwazar

STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

 STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy, potrzebujecie opryskiwacza. więcej »
Dodano: 2014-09-18
STIHL

ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

 ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe o pojemności od 3 do 12 litrów, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. W tym sezonie opryskiwacz Orion Super jest dostępny w zestawie promocyjnym z nawozem Florovit. To doskonały, kompletny zestaw do pielęgnacji ogrodu! więcej »
Dodano: 2014-07-16
Kwazar

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Mosiężny, ręczny rozpylacz wody do domowych upraw. Materiał: mosiądz Pojemność: 300 ml więcej »
Dodano: 2013-10-26
Haws Watering CansCena: 76 zł

OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

 OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

Świetny opryskiwacz do wykorzystania w przydomowym ogrodzie w bardzo przystępnej cenie. Teleskopowa lanca pozwala na dostęp do wyższych parti rośliny więcej »
Dodano: 2012-04-11
JUMALCena: 34 zł

Opryskiwacz 16L

 Opryskiwacz 16L

Opryskiwacz plecakowy Hozelock 16L. Z teleskopową lanca i stożkiem do oprysków punktowych. Goraco Polecamy. więcej »
Dodano: 2011-10-06
HozelockCena: 285 zł

Opryskiwacz NEPTUNE 15 L

 Opryskiwacz NEPTUNE 15 L

Plecakowy ciśnieniowy opryskiwacz NEPTUNE o poj. roboczej 15L - ciśnienie robocze 0.1-0.15/0.3-0.4 MPA Wposażenie: - lanca teleskopowa o płynnej regulacji długości od 0,6 do 1,2m - dwustopniowy system filtracji cieczy roboczej - dwuzakresowy, zewnętrznie sterowany układ regulacji ciśnienia roboczego - zastosowanie uszczelnień odpornych na chemikalia stosowane w rolnictwie - izolacja termiczna od strony pleców - zintegrowany zawór bezpieczeństwa - manometr na rękojeści. Możliwość zatosowania wielu dodatkowych akcesorii więcej »
Dodano: 2011-03-02
KwazarCena: 200 zł