Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Opryskiwacze

Opryskiwacze

Opryskiwacz ogrodowy

 Opryskiwacz ogrodowy

Modele opryskiwaczy z serii Garden Pro to jedna z najpopularniejszych produktów firmy Kwazar. Opryskiwacze te przeznaczone są do różnego rodzaju prac związanych z ochroną roślin oraz drobnych prac domowych. Posiadamy w sprzedaży modele o różnej pojemności, dzięki czemu każdy z naszych klientów jest w stanie wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. więcej »
Dodano: 2016-06-17
Brak danych

Opryskiwacz ręczny

 Opryskiwacz ręczny

Seria opryskiwaczy Pro+ jest przeznaczona do pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi stosowanymi przy utrzymaniu czystości. Nasze produkty często wykorzystywane są w myjniach, warsztatach samochodowych, przemyśle spożywczym oraz medycznym. Produkty z linii Pro + są wykonane z materiałów o podwyższonej odporności chemicznej. Opryskiwacze są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-06-17
Kwazar

POKRYWA ZBIORNIKA UCHYLNA PILMET 356061 356061

 POKRYWA ZBIORNIKA UCHYLNA PILMET 356061 356061

POKRYWA ZBIORNIKA UCHYLNA ARAG 356061 STOSOWANA W OPRYSKIWACZACH PILMET EUROPA REX ORAZ STARSZYCH MODELACH . W KOMPLCIE ODPOWIETRZNIK ORAZ PRZETYCZKA DO ZAWIASU ŚREDNICA 462 MM, ŚREDNICA PIERŚCIENIA 415 MM więcej »
Dodano: 2016-06-14
ARAGCena: 110 zł

Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

 Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

Specjalizujemy się w opryskiwaczach, akcesoriach i częściach serwisowych firmy Kwazar. Pełny asortyment w ciągłej sprzedaży detalicznej i hurtowej. Jednym z takich produktów jest akumulatorowy opryskiwacz plecakowy NEPTUNE EL 15 L. więcej »
Dodano: 2011-02-28
KwazarCena: 680 zł

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

 Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

Oferta sprzedażowa naszej firmy obejmuje tylko wysokiej jakości sprzęt. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaje opryskiwacze. Polecany przez nas opryskiwacz ciśnieniowy można z powodzeniem wykorzystać: do aplikacji różnego nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz środków do odchwaszczania. Zajmujemy się również doradztwem. Chętnie pomożemy Państwu wybrać odpowiedni sprzęt. więcej »
Dodano: 2015-06-07
Kwazar

STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

 STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy, potrzebujecie opryskiwacza. więcej »
Dodano: 2014-09-18
STIHL

ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

 ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe o pojemności od 3 do 12 litrów, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. W tym sezonie opryskiwacz Orion Super jest dostępny w zestawie promocyjnym z nawozem Florovit. To doskonały, kompletny zestaw do pielęgnacji ogrodu! więcej »
Dodano: 2014-07-16
Kwazar

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Mosiężny, ręczny rozpylacz wody do domowych upraw. Materiał: mosiądz Pojemność: 300 ml więcej »
Dodano: 2013-10-26
Haws Watering CansCena: 76 zł

OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

 OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

Świetny opryskiwacz do wykorzystania w przydomowym ogrodzie w bardzo przystępnej cenie. Teleskopowa lanca pozwala na dostęp do wyższych parti rośliny więcej »
Dodano: 2012-04-11
JUMALCena: 34 zł

Automatyczne nawadnianie ogrodów

 Automatyczne nawadnianie ogrodów

Firma Pius działa na rynku od 1997 roku. specjalizujemy się w automatycznych systemach nawadniających. Proponujemy Państwu sprzedaz i instalację autoamtycznych systemów nawadniających. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń do nawodnień renomowanej firmy Rain Bird oraz innych wiodących producentów. Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji systemów automatycznego nawadniania. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu systemów nawadniających począwszy od małych ogrodów przydomowych po duże obiektów. więcej »
Dodano: 2012-02-22
Brak danych

Opryskiwacz 16L

 Opryskiwacz 16L

Opryskiwacz plecakowy Hozelock 16L. Z teleskopową lanca i stożkiem do oprysków punktowych. Goraco Polecamy. więcej »
Dodano: 2011-10-06
HozelockCena: 285 zł

Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

 Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić opryskiwacz plecakowy NEPTUNE. Model ten o pojemności roboczej 15L to doskonały produkt, który niezawodnie sprawdzi się do rozprowadzania środków ochrony roślin i nawozów. Dlatego stanowi niezbędne wyposażenie każdego rolnika i ogrodnika. Zachęcamy naszych klientów do zapoznania się z dokładną specyfikacją produktu dostępną na naszej stronie internetowej.W razie pytań zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2011-03-02
Kwazar