Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Opryskiwacze

Opryskiwacze

Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

 Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

Specjalizujemy się w opryskiwaczach, akcesoriach i częściach serwisowych firmy Kwazar. Pełny asortyment w ciągłej sprzedaży detalicznej i hurtowej. Jednym z takich produktów jest akumulatorowy opryskiwacz plecakowy NEPTUNE EL 15 L. więcej »
Dodano: 2011-02-28
KwazarCena: 680 zł

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

 Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

Dostępny w stałej sprzedaży opryskiwacz ciśnieniowy ORION SUPER NEW przeznaczony jest m.in.: do aplikacji różnego rodzaju nawozów dolistnych, środków ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami, środków do odchwaszczania, środków do nabłyszczania i innych zabiegów wymagających precyzyjnego rozpylenia preparatów płynnych. opryskiwacz Orion Super New to najnowsza wersja cenionego opryskiwacza ciśnieniowego Orion. Zmieniona jest wizualizacja zbiornika oraz pas nośny zastosowano miękką poduszkę naramienną. Orion Super, to trwałe i niezawodne urządzenie z profesjonalnej serii opryskiwaczy ogrodniczych firmy Kwazar. Sprawdzi się idealnie w każdym gospodarstwie lub przedsiębiorstwie. więcej »
Dodano: 2015-06-07
Kwazar

STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

 STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy, potrzebujecie opryskiwacza. więcej »
Dodano: 2014-09-18
STIHL

ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

 ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe o pojemności od 3 do 12 litrów, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. W tym sezonie opryskiwacz Orion Super jest dostępny w zestawie promocyjnym z nawozem Florovit. To doskonały, kompletny zestaw do pielęgnacji ogrodu! więcej »
Dodano: 2014-07-16
Kwazar

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Mosiężny, ręczny rozpylacz wody do domowych upraw. Materiał: mosiądz Pojemność: 300 ml więcej »
Dodano: 2013-10-26
Haws Watering CansCena: 76 zł

OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

 OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

Świetny opryskiwacz do wykorzystania w przydomowym ogrodzie w bardzo przystępnej cenie. Teleskopowa lanca pozwala na dostęp do wyższych parti rośliny więcej »
Dodano: 2012-04-11
JUMALCena: 34 zł

Automatyczne nawadnianie ogrodów

 Automatyczne nawadnianie ogrodów

Firma Pius działa na rynku od 1997 roku. specjalizujemy się w automatycznych systemach nawadniających. Proponujemy Państwu sprzedaz i instalację autoamtycznych systemów nawadniających. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń do nawodnień renomowanej firmy Rain Bird oraz innych wiodących producentów. Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji systemów automatycznego nawadniania. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu systemów nawadniających począwszy od małych ogrodów przydomowych po duże obiektów. więcej »
Dodano: 2012-02-22
Brak danych

Opryskiwacz 16L

 Opryskiwacz 16L

Opryskiwacz plecakowy Hozelock 16L. Z teleskopową lanca i stożkiem do oprysków punktowych. Goraco Polecamy. więcej »
Dodano: 2011-10-06
HozelockCena: 285 zł

Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

 Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

Oferowany w naszym sklepie opryskiwacz plecakowy NEPTUNE o pojemności roboczej 15L to doskonały produkt, który niezawodnie sprawdzi się do rozprowadzania środków ochrony roślin i nawozów, więc stanowi niezbędne wyposażenie każdego rolnika i ogrodnika. Zachęcamy naszych klientów do zapoznania się z dokładną specyfikacją produktu dostępną na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2011-03-02
KwazarCena: 220 zł