Produkty dla domu i ogrodu

Jesteś tutaj: » Strona główna » Opryskiwacze

Opryskiwacze

Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

 Akumulatorowy opryskiwacz NEPTUNE EL 15L

Specjalizujemy się w opryskiwaczach, akcesoriach i częściach serwisowych firmy Kwazar. Pełny asortyment w ciągłej sprzedaży detalicznej i hurtowej. Jednym z takich produktów jest akumulatorowy opryskiwacz plecakowy NEPTUNE EL 15 L. więcej »
Dodano: 2011-02-28
KwazarCena: 680 zł

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

 Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super NEW

Opryskiwacz ciśnieniowy ORION SUPER NEW przeznaczony jest do aplikacji nawozów dolistnych, środków ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami, środków do odchwaszczania, środków do nabłyszczania i innych zabiegów wymagających precyzyjnego rozpylenia preparatów płynnych. Cechy opryskiwaczy ORION SUpER NEW to duża pojemność robocza i duże ciśnienie robocze. Orion Super New to najnowsza wersja cenionego opryskiwacza ciśnieniowego Orion. Zmieniona jest wizualizacja zbiornika oraz pas nośny zastosowano miękką poduszkę naramienną. Orion Super, to trwałe i niezawodne urządzenie z profesjonalnej serii opryskiwaczy ogrodniczych firmy Kwazar. Sprawdzi się idealnie w każdym gospodarstwie lub przedsiębiorstwie. więcej »
Dodano: 2015-06-07
Kwazar

STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

 STIHL Opryskiwacze spalinowe i ręczne SR SG

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy, potrzebujecie opryskiwacza. więcej »
Dodano: 2014-09-18
STIHL

ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

 ORYSKIWACZ ORION 3/6/9/12 L

Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe o pojemności od 3 do 12 litrów, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. W tym sezonie opryskiwacz Orion Super jest dostępny w zestawie promocyjnym z nawozem Florovit. To doskonały, kompletny zestaw do pielęgnacji ogrodu! więcej »
Dodano: 2014-07-16
Kwazar

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Rozpylacz mosiężny - 300 ml

Mosiężny, ręczny rozpylacz wody do domowych upraw. Materiał: mosiądz Pojemność: 300 ml więcej »
Dodano: 2013-10-26
Haws Watering CansCena: 76 zł

OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

 OPRYSKIWACZ 4l. Łódź

Świetny opryskiwacz do wykorzystania w przydomowym ogrodzie w bardzo przystępnej cenie. Teleskopowa lanca pozwala na dostęp do wyższych parti rośliny więcej »
Dodano: 2012-04-11
JUMALCena: 34 zł

Opryskiwacz 16L

 Opryskiwacz 16L

Opryskiwacz plecakowy Hozelock 16L. Z teleskopową lanca i stożkiem do oprysków punktowych. Goraco Polecamy. więcej »
Dodano: 2011-10-06
HozelockCena: 285 zł

Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

 Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE 15 L

Opryskiwacz plecakowy NEPTUNE o poj. roboczej 15L to świetny produkt, który doskonale sprawdzi się do rozprowadzania środków ochrony roślin i nawozów, więc stanowi niezbędne wyposażenie każdego rolnika i ogrodnika. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją produktu dostępną na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2011-03-02
KwazarCena: 220 zł